Karpatská príroda neďaleko Hrnčiaroviec nad Parnou nám poskytla v tesnej blízkosti najvýznamnejšieho biotopu rybníkov – Chráneného vtáčieho územia, možnosť vybudovať slovenský rodinný pivovar. Neoddeliteľnou súčasťou pre zapustenie koreňov nášho pivovaru bola voda ako základ života. KARPAT garantuje varenie kvalitného piva podľa osvedčených receptúr a prináša vám tradične aj inovatívne uvarené pivá s nezameniteľným, špecifickým charakterom a bohatou chuťou.
Pivo uvarené z Karpatskej vody a kvalitných surovín vám dodá chuť žiť.

 

V súčasnosti sa môžeme pochváliť jedným z najpestrejších sortimentov, aké ponúkajú nielen slovenské, ale aj české pivovary. Nejde ani tak o počet pív, ako o ich vzájomnú odlišnosť a jedinečnosť. Vedľa seba stoja klasicky varené pivá aj experimenty. Pozoruhodná symbióza požiadaviek majiteľa a nekompromisného prístupu sládka sú výsledkom tradične, inovatívne uvarené pivá s nezameniteľným, špecifickým charakterom a bohatou chuťou.
V našom portfóliu nájdete ležiaky DREAM 11°, PREMIUM 12° či ochutený 3BULL s pridanou bylinkou Kotvičník.
Ponuku dopĺňajú vrchne kvasené pivá ako MUSTANG - APA, COFFEE STOUT, SUMMER California ALE, WHEAT BELGIAN IPA, AMERICAN EAGLE IPA ale aj netradičné ochutené špeciály ALE – ČUČORIEDKA, (RE)PORTER BLACKBERRY a WHEAT GINGERBREAD.
Výnimočnou novinkou v roku 2017 sú pivá z kolekcie True American, navarené americkým sládkom Matthewom Wirtzom. Pivá ako APACHE IPA, BLACK FRIDAY IPA, SUMMER BOYS ALE sú navarené pravou americkou receptúrou z originálnych dovezených surovín.

 

www.pivovarkarpat.sk

facebook.com/pivovarkarpat